andere

Hoeveel kost het om een ​​voedseldroger te gebruiken?

Posted by admin

Een veel voorkomende misvatting is dat het gebruik van een voedseldroger elektrisch duur is. Dit is niet waar, ook al gebruiken drogers elektriciteit om hun verwarmingssystemen en ventilatoren langer te laten werken, soms wel twaalf en achttien uur.

Voedseldrogers worden gebruikt om verschillende soorten voedsel te drogen door water uit het voedsel te verwijderen. Het watergehalte van voedingsmiddelen is erg hoog, meestal 80-95% voor verschillende soorten fruit en groenten en 50-75% voor verschillende soorten vlees. Om de uitdrogingstijd tot een minimum te beperken, zijn de beste droogmethoden het snijden van voedsel in reepjes van 1/4 inch of kleiner en het gelijkmatig verdelen van het voedsel in de compartimenten van de eenheid om de hoeveelheid voedseloppervlak die wordt blootgesteld aan de hitte van de eenheid te maximaliseren. droogte.

Zelfs met de beste droogmethoden kan het droogproces van voedsel enkele uren duren. Een van de verleidingen is om te proberen de droogtijd te versnellen door de te drogen temperatuur te verhogen. Dit wordt niet aanbevolen en kan het gevolg zijn van verhard voedsel; dat wil zeggen voedsel dat aan de buitenkant droog en hard is, maar vochtig en water bevat. Uitgehard voedsel in de koffer wordt bedorven door microbiële groei.

Dus wat kosten typische dehydrators om te gebruiken? De kosten zijn natuurlijk afhankelijk van uw staat en omgeving waar u woont, maar in de VS zou een gemiddeld gebruik van 750 watt per uur ongeveer 8 cent kosten. De kosten per staat per uur voor dezelfde eenheid van 750 watt variëren van ongeveer 5 cent aan de onderkant van North Dakota tot bijna 22 cent in Hawaï.

Een typische dehydrator kan 12 uur werken. Als de gebruiker van de ontvochtiger bijvoorbeeld in de staat Californië woont, kan een voedseldrogercalculator worden gebruikt om de elektriciteitskosten te schatten die nodig zijn om een ​​voedseldroger van 750 watt gedurende bijvoorbeeld 12 uur te laten werken. In dit geval zou de prijs van elektriciteit ongeveer $ 1,21 zijn. In feite worden de meeste voedseldroogeenheden in- en uitgeschakeld tijdens de droogcyclus, dus dit zouden de hoogste elektriciteitskosten zijn.

Als dezelfde Californische gebruiker ongeveer 3,7 pond appels zou kopen voor $ 1,29 per pond en die appels zou drogen gedurende die periode van 12 uur, zou de gebruiker ongeveer een pond gedroogde appels hebben en zou de prijs van gedroogde appels $ 4,77 zijn. De totale kosten van een pond zelfgemaakte gedroogde appels zouden dus ongeveer $ 5,98 bedragen. Deze zelfgemaakte prijs steekt gunstig af bij het bekende nationale merk gedroogde appels, dat onlangs bij een grote supermarktketen werd verkocht voor $ 2,79 per zak van 5 ounce, of $ 8,93. Besparingen met gedroogde zelfgemaakte gedroogde appels in vergelijking met de gekochte winkel – ongeveer $ 3,00.

Droog je eigen gedroogde vruchten, gedroogde groenten en ruk thuis met een voedseldroger. U bespaart constant geld in vergelijking met gekocht gedroogd fruit en schokkerige producten en krijgt een rendement op de kosten van de voedseldroger. Bovendien kunt u de ingrediënten die in het eten gaan (de meeste gedroogde vruchten en jerky die in de winkel worden gekocht, bevatten extra suikers en zouten) controleren en lekker eten maken.



Source by Rae Wilson

Leave A Comment